YEMEK HİZMETİ

Öğrencilerimize hem hijyenik hem de sağlıklı besinler vermeyi hedefleyen okulumuzun, gıda mühendisleri ve diyetisyenleri kontrolünde hazırlanan menüler ile öğrencilerimize öğle yemeği servisi yapılmaktadır. Sağlıklı atıştırmalıkları da her gün öğrencilerimizle buluşturan okulumuz yemek kültürümüzü yansıtma konusunda da örnek oluşturmaktadır.

SAĞLIK

Okullarımızda her türlü tıbbi donanıma sahip sağlık odamız ve okul hemşiremiz bulunmaktadır. Öğrencilerimize anlık oluşabilecek sorunlarda ilk müdahale okul hemşiremiz tarafından yapılır. Okul doktorumuz öğrencilerimizin genel sağlık kontrolünü yapmak ve gerekli tedbirleri almak için haftanın bir günü okulumuzu ziyaret eder.

GÜVENLİK BİRİMİ

Öğrencilerimizin sağlıklı ve güvenilir okul yaşamı için her konuda gerekli tedbirler alınır. Güvenlik hizmetini en üst seviyede tutmak maksadıyla okulumuzun kamerayla 7/24 kesintisiz izlenmesi ve görüntülerin belirli süre içinde kayıt altına alınması sağlanır.

Okulumuzda uzun yıllar hizmet vermiş, tecrübeli personeller bulunmaktadır. Tüm giriş ve çıkışlar personelimizce denetlenir ve kayıt altına alınır.

SERVİS

Bağlarbaşı yerleşkemize ulaşım desteği servis firmamız ile sağlanmaktadır. Servis güzergahı İstanbul içerisinde veli taleplerine göre düzenlenmektedir. Servis içerisinde tecrübeli servis şoförleriyle beraber öğrencilerimizle ilgilenen bir görevli bulunmaktadır.