The child has one intuitive aim: self development

Asfa İngiltere Dil Okulu

15 Temmuz-4 Ağustos 2019 tarihleri arasında ortaokul ve lise öğrencilerimize yönelik gerçekleşecek İngiltere Dil Okulu programımızla öğrencilerimizi İngilizce konuşma becerilerinin gelişmesinin yanı sıra haftada görecekleri yirmi saat ders ile seviyelerinin ilerlemesini hedefliyoruz.

Eğitim, University of London Royal Holloway, Egham ‘da gerçekleşecek olup, okul İngiltere’nin en eski ve seçkin okullarının başında gelmektedir. 135 hektar alanda 1879 yılında Egham’da kurulmuş olan okul, bugün İngiltere’nin ilk on üniversitesi içinde yer alır. Londra’ya 30 km, Egham kasaba merkezine ise 10 dakika yürüme uzaklığındadır. Geniş spor alanlarıyla kampüs, öğrenciler için rahat ve güvenli bir ortam sunmaktadır. Tek kişilik banyolu odalarda konaklama imkanı vardır. 24 saat güvenlik bulunan okulda ayrıca, mağaza ve kafe, minik bir süpermarket, kampüs hediyelik eşya mağazası bulunur.

Program kapsamında: London Eye, Madame Tussauds, Brighton, Oxford gezilecektir.

3 hafta kampüs konaklama, haftalık 20 ders eğitim ,sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri, eğitim materyalleri ve ders kitapları, gün içinde sportif ve kültürel faaliyetler, gidiş-dönüş havalimanı transferleri, İstanbul-Londra-İstanbul uçak bileti, kurs başarı belgesi, seyahat sağlık sigortası, dahil olan hizmetlerdir. Son başvuru tarihi 15 Mart’tır. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Comments are closed.

Yaklaşan Etkinlikler