The child has one intuitive aim: self development

Asfa İngiltere Dil Okulu

05 Temmuz-26 Temmuz 2020 tarihleri arasında ortaokul ve lise öğrencilerimize yönelik gerçekleşecek İngiltere Dil Okulu programımızla öğrencilerimizi İngilizce konuşma becerilerinin gelişmesinin yanı sıra haftada görecekleri yirmi saat ders ile seviyelerinin ilerlemesini hedefliyoruz.

Eğitim, University of East London (Docklands Kampüs) da gerçekleşecektir.

Docklands Üniversite Kampüsü Londra’nın doğusunda Thames nehri kenarında Londra siluet manzarası ile ferah ve güvenli bir bölgede yer alır. Şehir merkezine metro ile 20 dk mesafededir. Docklands Kampüsü öğrencilere kaliteli programlar ve imkanlar sunmaktadır. Tek kişilik banyolu odalarda konaklama imkanı vardır. Kampüste kamera güvenliği mevcuttur. Binalara elektronik anahtarlarla giriş yapılır. Ücretsiz Wi Fi hizmeti sunulmaktadır.

Program kapsamında: London Eye, Madame Tussauds, Brighton, Cambridge gezilecektir.

3 hafta kampüs konaklama, haftalık 20 ders eğitim ,sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri, eğitim materyalleri ve ders kitapları, gün içinde sportif ve kültürel faaliyetler, gidiş-dönüş havalimanı transferleri, İstanbul-Londra-İstanbul uçak bileti, kurs başarı belgesi, seyahat sağlık sigortası, dahil olan hizmetlerdir. Son başvuru tarihi 17 Nisan 2020.

“Ön başvuru için tıklayınız.”

 

Comments are closed.

Yaklaşan Etkinlikler