Okulumuzun Ezber Kulübü öğrencilerinin var olan müfredatla birlikte günlük ders saatleri içerisinde yaptıkları Kur’an-ı Kerim ezberi, idrak ve Arapça dersini içeren çalışmaları sonucunda bir öğrencimiz daha tam hafızlığını tamamladı.

Hafız Nureddin Necib Ataman, Hafize Fatıma Mehlika Demiral’den sonra Ezber Kulübü’nde gördüğü derslerle hafızlığını tamamlayan Muhlise Seher Boz sene sonu programında  icazetini aldı. 1. Sınıftan başlayarak akademik eğitim ve sosyal hayatından geri kalmadan 4. Sınıfın sonunda hafızlığını tamamlayan Muhlise Seher Boz sevincini taç takım töreni ile birlikte tüm misafirlerle birlikte paylaştı. Muhlise’nin anne ve babası da  duygu ve düşüncelerini şu cümlelerle ifade ettiler:

“Akademik eğitimle hafızlık çalışmasını ilkokulda yürüten ilk ve tek ilkokul olan Asfa’ya teşekkür ediyoruz. Kızımız bu çalışmayla severek, isteyerek ve hiç bir şeyinden geri kalmayarak hafızlığını tamamladı. Aynı zamanda tüm akademik derslerinde çok başarılı oldu. Sosyal olarak arkadaşlarından geri kalmadı ve tüm etkinliklerde rol aldı. Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.”

Programda aynı zamanda 4. sınıf ezber kulübü öğrencilerinin mezuniyeti gerçekleştirildi ve diğer tüm ezber kulübü öğrencilerimiz ezberlerinden bir kısım sundular.

Sene sonu programımızın manevi atmosferi, dualar ve duygu dolu anlardan sonra tüm öğrenci ve velilerimiz bahçe şenliğinde keyifli ve eğlenceli vakit geçirdiler.